Carclean - вибір споживача 2018 Carclean - вибір споживача 2018 Carclean - вибір споживача 2018

Навчання детейлінгу

Carclean Academy - стратегія розвитку детейлінгу в Україні. Навчання та сертифікація

Стратегія розвитку компанії «Carclean Ukraine» – це не тільки надання послуг правильного детейлінгу для автомобілів, але і професійне навчання новачків і фахівців зі стажем мистецтву детейлінгу в Україні. Для цього була створена Академія детейлінгу "Carclean Academy".

Результатом навчання є можливість стати професіоналом своєї справи і надавати якісні послуги детейлінгу у своєму регіоні.

У межах реалізації стратегії розвитку детейлінгу в Україні, компанія «Carclean» відкрита до співпраці з представниками автосалонів, автомийок, детейлінг-студій, майстерень і станцій техобслуговування.

Ми готові допомогти розширити спектр надаваних послуг у сфері детейлінгу кожному, хто бажає підвищити рівень якості обслуговування своїх клієнтів.

Фахівці "Carclean Academy" вже сьогодні готові навчити вас і вашу команду комплексу послуг автодетейлінгу.

Завдяки спеціально розробленій програмі курсу Ваші співробітники зможуть навчитися тонкощам правильної мийки, чищення інтер'єру та екстер'єру, полірування автомобіля, реставраційних робіт, а також тонкощам нанесення і правильного обслуговування захисних покриттів.

Крім того, ми забезпечуємо повний консалтинговий супровід наших учнів, що дозволить Вам підвищити майстерність і освоїти нові техніки якісного детейлінгу в найкоротші терміни.

Вже сьогодні компанією «Carclean» відкритий Перший авторизований тренінговий центр Rupes в Україні (м. Луцьк), де всі бажаючі можуть навчитися мистецтву професійного полірування від першого і єдиного в Україні Офіційного Авторизованого Тренера компанії RUPES S. P. A.

В "Carclean Academy" проводяться теоретичні та практичні заняття з технології полірування Rupes BigFoot з отриманням сертифікатів європейського зразка.

Ми не кидаємо своїх учнів і надаємо повну післятренінгову підтримку та сервісне обслуговування обладнання.

Для отримання більш детальної інформації щодо навчання детейлінгу в Україні Вам необхідно зв'язатися з менеджерами «Карклін Україна» за номером +380501599888.

Ми відповімо на всі Ваші запитання і порекомендуємо найбільш оптимальну програму курсу детейлінгу у Вашому регіоні.

Сайт Carclean Academy

Відкриття готового бізнесу по франшизі від компанії "Карклін Україна" - www.carclean.team.